Hakkımızda

 

İş hayatınızda, eğitim hayatınızda veya sosyal hayatınızda dışarıda bulunan mekanlarda vakit geçiriyor ve yemek yiyorsunuz. Peki, bu mekanların güvenilir ve temiz olduğuna ne kadar eminsiniz? Altınkök Çorba Ve Yemek Salonu Simop restaurant sektörünün güvenilir ve lezzetli ismi olarak anılmaktadır. Gerze’de bulunan restoranımız, yıllardır lezzetli ev yemekleri ile sizlere kapılarını açıyor. Biz, bu sektörde kalitemizden ödün vermediğimiz gibi en lezzetli ev yemeklerimizi hazırlayarak sizleri sofralarımızda ağırlıyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da aynı özen ve dikkatle çalışmaya devam edeceğiz.

 

Çorba çeşitlerimiz arasında mercimek çorbası, gerze kelle paça çorbası, ve mısır çorbası bulunmaktadır. Aynı zamanda güveçte kuru fasulye, tavuk şiş, mantı,köfte ,keşkek  çeşitlerimiz de bulunmaktadır.  Restoranımızda çeşitli lezzetlerimizi hazırlarken daima taze, sağlıklı ve güvenilir malzemeler kullanıyoruz. Mutfakta özenle ve dikkatle çalışırken aynı özen ve dikkati servisimizde de gösteriyoruz. Ailenizle veya arkadaşlarınızla rahatlıkla gelebileceğiniz restoranımız, müşterilerimizin memnuniyeti için ev ve iş yerlerine servis yapmaktadır.

 

Ücretsiz paket servisimizden faydalanmak istiyorsanız yapmanız gereken sadece bizimle iletişime geçmek olacaktır. Ekibimiz, siparişinizi kısa sürede adresinize ulaştıracaktır. Sizlerin memnuniyetini sarsmamak ve bize olan güvenini korumak için daima güler yüzlü, samimi, saygılı, güvenilir ve dürüst ekibimizle birlikte çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

 

gerze,yemek,yemekciler,yemek siparişi,toplu yemek siparişi,çorba,çorbacı,en yakın çorbacı,en yakın yemek salonu,açık çorbacı,düğün yemeği,nişan yemeği,cenaze yemeği,özel davet yemeği,aile restaurantları,Meşhur Gerze Kelle Paça,İşkembe ,Mercimek,Mısır Çorbası,tavuk suyu çorbası,yayla çorbası,Güveçte Kuru Fasulye,Izgara Çeşitleri ,tavuk şiş,köfte,adana şiş,Sinop Mantısı,Tirit,Islama,Keşkek,Sulu Yemek,tavuk söte,tas kebabı,izmir köfte,nohut,pilav,Tuzlama,Kesme Makarnası,patlıcan musakka ,köfte

Öne Çıkarılanlar

Yemek Çeşitlerimiz

Lezzetli, yöresel ve günlük yemeklerimiz ile sizleri ağırlamaktan ç

Çorba Çeşitlerimiz

Kışın vazgeçilmezleri ile içinizi ısıtan lezzetli bir başlangıç i&c

Yorumlar